Relaxujte ve Staré škole

Situace kolem koronavirové pandemie příliš nenahrává cestování do zahraničí, a tak mnoho lidí volí raději dovolenou v tuzemsku.

Mezi nejnavštěvovanější regiony už řadu desetiletí patří Krkonoše.

Ale kde se tam ubytovat? Na jednu stranu na vás z internetu při hledání ubytování Krkonoše vypadne záplava možností, na stranu druhou není snadné najít místo klidné, dobře umístěné a s kvalitními službami.
My o jednom takovém víme – je to apartmán Stará Škola.

Ale nemusíte se bát, že by byl „oldschoolový“ ve významu standardu před čtyřiceti lety. Naopak, jde o moderní ubytovací zařízení s veškerým komfortem. Zaparkovat se dá přímo na místě, kde na vás čekají nádherné výhledy po okolí.

Vyberete si z několika různých apartmánů, přičemž každý má vlastní sociální zařízení, kuchyňku, televizi atd. Všechny pokoje jsou pěkně a moderně zařízené, nic vám nebude chybět. Pokud si nechcete sami vařit, nedaleko najdete útulnou restauraci.
Pro další zábavu poslouží společenská místnost, děti se zabaví v dětském koutku, nechybí však ani louka pro míčové hry a ohniště s posezením.

Celý apartmán je poblíž turistických tras, není tedy problém vyrazit na průzkum Krkonoš pěšky nebo na kole. Na své si přijdou i lyžaři. Samozřejmě, že kola i lyže se dají bezpečně zamknout ve vyhrazené místnosti.

Stará Škola potěší rovněž ty, kdo mají rádi wellness pobyty. Najdete zde totiž hned dvě finské sauny, včetně venkovního ochlazovacího bazénku, masážní vanu pro dva, kneippův chodník, a k tomu navíc posilovnu. Můžete si tedy zacvičit, a poté v klidu regenerovat v sauně či při koupeli.

Hledáte apartmány Krkonoše? Už nemusíte – našli jste ideální řešení. Ať už se chystáte na rodinnou dovolenou, nebo plánujete oslavu či firemní akci, apartmán Stará Škola vyhoví všem potřebám. A přitom za příznivé ceny!

Okomentovat


Security code
Obnovit