Vybíráte mobil?

Na trhu najdete obrovské množství různých typů mobilních telefonů – ale i přesto může být někdy problém si vybrat tak, aby daný model splňoval všechny požadované parametry.

Možná byste se mohli porozhlédnout u značky Mobiola, která vyrábí vlastní tlačítkové mobilní telefony a distribuuje smartphony jiných značek.

Tlačítkové mobily si opět získávají sympatie, a to nejen mezi seniory. Mají přehledné ovládání a v některých ohledech jsou praktičtější, než telefony výhradně s dotykovou obrazovkou. Pokud potřebujete zařízení, které je spolehlivé především na hlavní úkol, tedy telefonování, a nikoliv na hraní her, získáte v tlačítkovém telefonu užitečného, cenově dostupného a odolného společníka.

To však neznamená, že tlačítkový telefon nemůže být elegantní a stylový – stačí se podívat na „véčko“ se 2 displeji Mobiola MB610. Tento model má vymakaný design a mezi uniformitou „skleněných placek“ nepochybně vynikne.

Mobiola mb610r flip

Stejně tak se tlačítkový telefon hodí pro děti, které mohou zavolat nebo napsat domů, ale nebudou lákány záludnostmi internetu. K těmto účelům je přímo předurčen model Mobiola MB3010. Je vybaven  fotoaparátem, svítilnou, rádiem, audio přehrávačem, budíkem a dalšími praktickými funkcemi, a přitom váš rodinný rozpočet nebude narušen, jestliže dítko telefon rozbije nebo ztratí – vždyť stojí jen něco víc než pětikilo!

Zkrátka, ačkoliv jsou dnes mobilní telefony z velké části doménou dotykových zařízení, ani „tlačítkáče“ ještě neřekly své poslední slovo.

Jestliže ale přece jen toužíte spíše po smartphonu, i tady vám Mobiola vyhoví. Značka Cubot nabízí jak „běžné“ chytré telefony za slušnou cenu, tak i odolné přístroje, které bez úhony přečkají pád z výšky, ponoření do vody nebo práci v prašném prostředí, to vše při osazení výkonným hardwarem a zachování všech možností, které dnešní technologie nabízejí.

Cubot

Okomentovat


Security code
Obnovit