Potřeba kopírky se dá vyřešit výhodným pronájmem

Občas ve firmě nastane situace, kdy potřebujete kopírovat, ale nechcete si kupovat vlastní kopírku.

Důvody mohou být různé – například ji chcete pro jednorázovou nebo časově omezenou akci, nebo očekáváte nárůst potřeby kopírovat, a tím i změnu přístroje za výkonnější, případně dosud nevíte, jaká kopírka pro vás bude vhodná, či se třeba hodláte za rok stěhovat do jiných prostor apod.

Ve všech těchto případech (ale i pro běžné použití, jak si řekneme dále) se vyplatí uvažovat o pronájmu vhodného zařízení. Pronájem kopírek je skvělý způsob, jak vyřešit potřeby firmy nebo úřadu. Pronájem může být krátkodobý i dlouhodobý a cena je překvapivě příznivá. Pronajímají se zařízení různých typů a velikostí, od malých stolních kopírek až po supervýkonná kopírovací „monstra“, také kopírky s tiskárnou, trojkombinace se scannerem, barevné i černobílé, prostě podle potřeb zákazníka.

Celkově se dá říci, že pronájem kancelářské techniky je na vzestupu. Velkou výhodou je, že pronajímatel zajistí údržbu i servis, případně výměnu zařízení v případě problémů, takže máte jistotu, že nezůstanete bez kopírky. Dále je zde už zmíněná možnost začít s pronájmem menší kopírky, a časem si pronajmout větší, nebo další. V neposlední řadě zlepšíte cash-flow firmy, protože ušetříte větší jednorázový výdaj – ale nejen to. Mnohdy zjistíte, že při celkovém započtení nákladů na pořízení, provoz, údržbu a opravy je pronájem kancelářské techniky výhodnější, než nákup. Je to vlastně trochu podobné tomu, když firmy využívají operativní leasing na auta.

Ale pronájem kopírek není určený jenom pro firmy. Této možnosti mohou využít třeba také školy, pořadatelé různých eventů, a dokonce i jednotlivci.

Samozřejmostí je poradenství, abyste věděli, jaký typ kopírky bude pro vás nejvhodnější, jaký používat papír atd.

Takže, nechte si poradit, vezměte si kalkulačku, vše spočítejte a uvidíte sami - pronájem kopírkek může být pro vás nejlepším řešením!

Okomentovat


Security code
Obnovit