Tripper - cestování s nádechem dobrodružství pro rodiny i jednotlivce

Na trhu je celá řada průvodců a knih o cestování, my vám ale teď představíme novinku, díky níž se cestování stane doslova hrou.

Co to vlastně je ten TRIPPER?

Tripper je originální tištěná brožura, která obsahuje zábavný výlet ve formě stopovací hry.  Známé je pouze místo startu a lokalita, v níž se budete pohybovat. Samotná trasa je zahalená rouškou tajemství, jelikož turista a hráč v jedné osobě trasu předem nezná. Vydává se tedy na tajuplnou pouť, kde bude pomocí vlastních sil odhalovat zajímavá místa, plnit přitom záludné úlohy a formou hry se něco zajímavého dozví. To platí dvojnásob zejména pro rodiny s dětmi, kdy právě pěší nebo motoristický přesun k bodu zájmu nepřináší žádnou zábavu a děti se často nudí.

Jak se TRIPPER používá?

Výlet je sestaven jako řada zastavení na zajímavých místech, kdy od známého bodu startu si k dalším zastávkám již musíte cestu vybojovat v úkolech, hádankách a jiných rébusech. Pokud úspěšně zdoláte nástrahy celé trasy, budete mít v ruce dostatek indicií k dosažení nejen cíle, ale i k odhalení pokladu nebo identity fantoma výletu. Vše, co ke zdolání trasy potřebujete, je pouze propiska nebo tužka, dobrá nálada a touha odhalit tajemství.

Pro koho je TRIPPER určen?

Zábava nezná mezí, právě proto Tripper baví jak rodiny s dětmi, tak i ostřílené turisty a příznivce geocachingu, kteří pro tentokrát mohou mobil s GPS nechat doma a spolehnout se pouze na svůj důvtip.

Kdy a kde mohu TRIPPER získat a zahrát si ho?

O dostupných výletech a distribučních místech se dozvíte z webu www.tripper.cz, nebo v e-shopu motocestovatelského magazínu MotoRoute.cz. Jelikož tvůrci Tripperu začali spolupracovat přímo s obcemi, pro které připravují Tripper výlety na míru, můžete si od 1.9. v info centru města Stochov na Kladensku zahrát o poklad sv. Václava zcela zdarma!

V jakém regionu je TRIPPER dostupný?

Projekt Tripper začal v Ústeckém kraji a na Kladensku, odkud tvůrci pocházejí a nejlépe tyto oblasti znají. Postupně se však tým rozšiřuje a přibývají další lokality, v nejbližší době např. hl.m. Praha.

Mohu sám navrhnout novou trasu TRIPPER?

Samozřejmě! To je vlastně stěžejní myšlenka celého projektu, aby si jednotlivé trasy a úkoly lidé připravovali sami pouze pod hlavičkou Tripper. Tripper výlet tedy může navrhnout kdokoliv a umístit ho do jakékoliv oblasti naší republiky. Pokud tedy žijete kdekoliv a láká vás myšlenka představit vaše město či region ostatním v netradičním duchu, tak vítejte v týmu! Spojte se s námi a my vám ukážeme, jak jednotlivé trasy a zápletky připravujeme. Výběr trasy a úkolů je pak již zcela na vás. My pak jen výlet vytiskneme a s menšinovým podílem na zisku začneme distribuovat.

Proč slaví TRIPPER takový úspěch?

Lidé jsou totiž od přírody hravé a zvídavé bytosti s touhou poznávat něco nového. Dvojnásob to platí, pokud je to zajímavé a o to víc je to baví. Tripper dokáže obyčejnou procházku po památkách přetavit do napínavého putování a odhalování tajemna se sladkou tečkou v podobě získání pokladu nebo dopadení fantoma výletu.

Zatím nejlépe to asi vystihl pan Coufal z Mostu, který na otázku, proč ho Tripper baví, napsal:
„Aho,j cestování s váma je zábava, proto mě to baví a nemusím vymejšlet výlety pro rodinku. Stačí mrknout na vaše stránky a ukázat prstem.“

Přejeme hodně zábavy a lovu pokladu zdar!

Komentáře   

0 #1 profile 2016-12-16 15:11 Quote

Okomentovat


Security code
Obnovit