Šup se zimními fotkami do fotoknihy od HappyFota!

Už máte po jarních prázdninách a ve foťáku nebo v mobilu spousty fotek ze zimních radovánek? A víte, že jim bude nejlépe ve fotoknize? Tou si budete listovat určitě častěji než starými složkami v počítači…

A jestli máte pocit, že jsou vaše fotky opravdu super a výjimečné, zaslouží si i výjimečnou kvalitu fotoknihy. Proto si je nechte vyvolat starou dobrou tradiční cestou do fotoknihy se stránkami z fotopapíru. Při výrobě takové fotoknihy, HappyFoto ji nazývá deLUXE, se navíc používá značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Fotografie si na fotopapíru uchovají svůj kontrast a jas.

A co je nejlepší? Ničím nepřerušený snímek i přes dvoustranu! Po otevření je totiž fotokniha deLUXE absolutně plochá, protože se jedná o jednu stránku přeloženou napůl. Takže se vám ani kousek fotek neztratí ve hřbetu, jak to u lepených fotoknih bývá.

Bojíte se, že vyrobit fotoknihu nezvládnete?

Ale zvládnete! Máme zkušenost, že navrhnout a objednat fotoknihu zvládne i osmileté dítě. Je to snadné. Můžete si ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz nebo v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) či přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Okomentovat


Security code
Obnovit