Vzdělávání je základ

Vzdělávání se je mimořádně důležité v každém věku. Výrazně si tak zjednodušíme osobní život i pracovní působení.

Nové dovednosti vám významně rozšíří vaše možnosti. O počítačích to platí zvláště. Proč se nebát investovat svoje peníze do počítačového kurzu?

Na počítač je čas v každém věku

Vzdělávání v počítačovém kurzu je přirozeně vhodné pro všechny věkové skupiny. Takováto diverzita může mít celou řadu výhod. S ostatními účastníky kurzu můžete navzájem sdílet své vědomosti. Ty se liší z hlediska věku i profesního zaměření. Pod vedením lektora se tak významně obohatíte, a to navzájem.

Proč si vybrat zkušeného lektora

Osoba lektora přirozeně ve vzdělávání plní zásadní úlohu. Musí to být osoba znalá ve svém oboru, ale také zvládat práci s lidmi. Měl by si umět svou hodinu zorganizovat tak, aby stihl říct vše podstatné, zůstal prostor pro dotazy a případnou nápravu chyb. Zejména začátečníci mají k nevhodným návykům sklony.

Tomáš Havelka se v oblasti marketingu, osobního vzdělávání a IT pohybuje už dvě desítky let. Praktické zkušenosti i dlouhodobé soustavné sledování vývoje mu dávají nadhled a zkušenosti. Dokáže tak rozlišit podstatné od nepodstatného a svým absolventům předat skutečně praktické dovednosti, které následně využití v životě.

Co vám kurzy přinesou

Vzdělávání proto probíhá ve dvou stupních. Oba workshopy jsou navrženy s ohledem na to, aby výuka byla praktická i dostatečně individuální. Tomáš Havelka se zaměřuje ve své činnosti speciálně i na cílovou skupinu nad čtyřicet let věku. Ta má často stále k informačním technologiím poněkud respekt. Obavy jsou však zcela zbytečné.

První úroveň kurzu orientovaná na vzdělávání začátečníků je podaná dostatečně uchopitelnou formou. Současně se pracuje v malé skupině a tempo se vždy přizpůsobuje úrovni těch, kteří se kurzu účastní. Všichni zainteresovaní se přitom inspirují navzájem, lektor tady nefunguje jako autorita, ale spíše všechny vede a směruje, aby našli vlastní cestu. Soběstačnost je totiž mimořádně podstatná.

Co je cílem kurzu

Vzdělávání totiž nakonec můžete přetavit v mnohem víc. Přemýšleli jste o tom, jak získat kariérní svobodu a možnost realizovat vlastní plány? I absolvování IT školení může být tím impulsem. Kurzy Tomáše Havelky si dávají za cíl svým absolventům tuto možnost dát a nasměrovat je ke všem možnostem, které online sféra nabízí. Uplatnit se v ní totiž může mnoho různých profesionálů – od grafiků po marketéry.

Počítačové vzdělávání vám tak nakonec může přinést mnohem víc než jen nové poznatky. Dodá vám sebedůvěru a odvahu k tomu, abyste si dokázali jít za svým cílem. Úspěch čeká na každého, stačí se jen nebát vyrazit na cestu. Ať již jako samostatný živnostník nebo třeba se založením malé firmy.

Osobni vzdelavani

Okomentovat


Security code
Obnovit