Vybíráte židle do zasedací místnosti? Zvažte styl i funkčnost.

Jestliže stojíte před otázkou výběru kancelářského nábytku a vybavení, kromě samotných skříní stočte svou pozornost na výběr pohodlných židlí pořízených pro použití vašimi pracovníky a návštěvami.

Široký sortiment kancelářských a jednacích židlí vám umožňuje zvolit ideální modelovou řadu, která bude perfektně pasovat ke zvolenému nábytku a zároveň poskytne maximální pohodlí a komfort při práci za stolem u počítače. Konferenční židle se vám budou hodit také do zasedacích místností a rozhodně oceníte i praktická křesla, jež nesmí chybět v žádné domácí pracovně.

Levné a vysoce kvalitní

Byť se vám zdá výběr kancelářské židle jako snadný úkol, mnohdy může nesprávná volba ovlivnit zdraví. Nevyhovující židle má často za následek bolavá záda nebo špatnou polohu sezení, což se při několikahodinové práci u stolu dřív nebo později projeví. Oproti tomu konferenční židle nevyžadují řadu funkcí pro správné nastavení polohy, ale musí poskytovat komfortní sedací plochu, dostatečnou oporu zádům a zapomínat byste neměli rovněž na design.

V posledních letech se na výsluní hřeje minimalismus, který se projevil také na konstrukci konferenčního nábytku včetně židlí a křesel. Jejich konstrukce je pevná, odolná a stabilní a zároveň vzdušná. Pak už je pouze na vás, po jakém materiálu a modelu sáhnete. Zda dáte přednost řadě s područkami, elegantním koženým židlím nebo zvolíte levnější, klasické provedení.

Vhodné doplňky pro maximální využití

Investice do jednací židle se vám vrátí díky vysoké kvalitě použitých materiálů a konstrukčních komponentů. V nabídce ale nechybí též doplňky pro židle v podobě nových, polstrovaných a měkkých područek, koleček nebo podložek, jejichž výhody uznáte zejména na citlivé podlahové krytině. Podložky pod židle zabrání poškrábání, oděrům i otlakům a vzhledem k průhlednému zpracování okamžitě splynou s podlahou. Zařiďte si kancelář do posledního detailu a uvidíte, že práce bude konečně zábava!

Okomentovat


Security code
Obnovit