Pánové, dnes se už dá bojovat s pleší! Jak?

Čas plyne velice rychle. Rychle plynoucí čas registrujeme hlavně tehdy, kdy se díváme na naše děti a kdy si uvědomujeme, jak rychle rostou...

Rychle plynoucí čas se nám taky projevuje na nás samotných – s plynoucím časem stárneme. Ženám šediví vlasy a vyskytují se vrásky, které jsou rozprostřeny všude po obličeji. Pánové mají nejčastěji problém s vypadáváním vlasů. Pleš se nelíbí snad nikomu, ale ještě donedávna se s ní nemohlo nijak bojovat. Naštěstí nyní se už s vypadávajícími vlasy bojovat dá! Jak?

Technologie a dermatologická vyšetření dělají skutečně pokroky. Málokdo by ještě před nedávnem řekl, že se dá úspěšně bojovat s vypadávajícími vlasy a s rychle se tvořící pleší. Pánové se museli ještě donedávna smířit s tím, že pleš budou mít už do konce života, ale naštěstí se objevilo ošetření, které jim vlasové buňky obnoví!

Seznamte se s regenplazmou!

Jak již bylo zmíněno, ztrátou vlasů trpí mnoho z nás. Za ztrátu vlasů může mnoho věcí – může to být dané geneticky, můžou za to někdy léky, které berete, může za to stres nebo nějaká kožní infekce. Často však za ztrátu vlasů nemůžete, není to vaše volba. Právě proto byste měli dostat šanci vlasy získat zpět.

Díky neustále se zdokonalujícím technologiím se vyvinulo i ošetření nazvané regenplazma. Jedná se o inovativní švýcarskou technologii, která regeneruje vlasové buňky. Kromě toho je to taky prevence proti ztrátě vlasů – zlepšuje kvalitu pokožky a samozřejmě ji i stimuluje k výraznějšímu růstu vlasů.

Které oblasti si mohu nechat ošetřit?

Toto ošetření se skutečně vztahuje na celou oblast hlavy. Nejčastěji se žádá toto ošetření v přední části, protože právě zde se vlasy ztrácí nejčastěji a nejvíce (zhruba pětadevadesát procent lidí, kteří trpí ztrátou vlasů, trpí ztrátou vlasů v přední části). Samozřejmě se dá ošetřit i zadní část hlavy či hlava celkově.

Okomentovat


Security code
Obnovit