Anděl strážný hlídá vaše děti, když zrovna nemůžete být s nimi

Možná si říkáte, že je zbytečné pořizovat dítěti chytré hodinky. Až vám ale představíme LAMAX WatchY2, zjistíte, že se tento malý přístroj stane velkým pomocníkem především pro vás, rodiče.

A protože děti jsou to nejcennější, co máme, je přirozené, že nám na jejich bezpečnosti obzvláště záleží. S chytrými hodinkami se sledováním polohy ale budete vždy klidu. Už si nebudete muset dělat starosti, kde se vaše dítě právě pohybuje a kdykoliv se s ním budete moci spojit.

lifestyle 04 1920

Perfektní pomocník pro váš klid

Součástí hodinek LAMAX WatchY2 je mobilní aplikace určená pro Android a iOS, která slouží pro monitorování pohybu dítěte v reálném čase. Následně pak využívá mapových podkladů Google Maps pro jeho zobrazení, a to i 30 dní zpětně. Hodinky obsahují přesný GPS modul, a tak si můžete zkontrolovat, zda máte syna nebo dceru na kroužku, u babičky nebo u kamarádů.

Hodinky lze také párovat s dalšími hodinkami, a poznáte tak, že jsou sourozenci spolu. Aplikace také hlídá stav hodinek a pozná, že je čas přístroj nabít.

Skvělé je, že lze aplikaci nainstalovat na několik zařízení, a přitom sledovat jedny hodinky. Klid tak mohou mít oba rodiče současně.

Jenže jaký by to byl klid, kdybyste stále museli klikat na displej vašeho smartphonu a sledovat, zda se vaše dítě náhodou nezatoulalo? A právě jako prevence proti neustálému sledování mobilu existuje skvělá funkce bezpečných zón. Je to jednoduché, v aplikaci nastavíte místa, která dítě zná a kde má být. Typicky jde o školu, kroužky, prarodiče a samozřejmě cesty tam a zpět. Pokud by dítě zónu opustilo, okamžitě dostanete upozornění, následně mu můžete ihned telefonovat a zjistit, co se děje.

lifestyle 01 1920

Proč hodinky a ne mobil

Přestože podobný systém na hlídání pohybu dětí umožňují i některé aplikace pro chytré telefony, obzvláště dítěti na prvním stupni není vhodné takové zařízení svěřovat. Snadno jej může někde zapomenout nebo zničit během hry. Rozbité displeje velkých telefonů jsou na základní škole běžnou praxí. Oproti tomu chytré hodinky LAMAX WatchY2 něco vydrží, jsou vodotěsné a dítě je jen tak někde nezapomene. Výhodou je také větší výdrž baterie, která může dosáhnout až 100 hodin na jedno nabití.

U hlídání pohybu to nekončí

Hodinky ale samozřejmě neslouží jen k hlídání pohybu. S dítětem je možné komunikovat pomocí textových zpráv, hovorů nebo patnáctisekundových vzkazů. V případě nouze může dítě použít tlačítko SOS, kterým se dovolá na vámi určené číslo. To se může hodit, třeba když dítěti ujede autobus.

Užitečná je i funkce budíku, krokoměr, výpočet ušlé vzdálenosti nebo výpočet spálených kalorií. Děti ocení barevný dotykový displej i možnost výběru ze dvou barev – černé pro kluky a růžové pro holky. LAMAX WatchY2 jsou lehké, a tak je každý bude nosit s radostí.

Data zůstávají v bezpečí

LAMAX používá vlastní servery a o bezpečnost osobních dat dbá nad rámec zákona o ochraně osobních údajů (GDPR). Data o pohybu vašich dětí jsou tak v bezpečí a nehrozí jejich ztráta nebo zneužití. Výrobce získal několik mnohonárodních bezpečnostních certifikátů, a to ISO 9001, IS0 14001, ISO 27001 a TÜV SÜD certifikát.

Kam a za kolik?

Prodejní cena hodinek je 2 490 Kč a zakoupit je můžete přímo na e-shopu značky LAMAX. Součástí výrobku je SIM karta od T-Mobile, která je určena přesně pro tento způsob použití. Komunikovat tak můžete začít ihned. Na kartu lze uložit až 10 čísel, které vaše ratolest snadno v hodinkách vyhledá. Používání SIM karty je zcela bez závazků a nemusíte se obávat dalších nákladů.

tracking 02 640

Okomentovat


Security code
Obnovit