Bydlete stylově a přitom úsporně

Stavebnictví v současnosti prochází proměnou. Jestliže chcete stavět například rodinný dům, už to není jen hromada cihel, betonu, malty a dalšího materiálu, ale velký důraz je kladem na energetickou náročnost a ekonomiku provozu budovy. Proto stále častěji vznikají domy s nízkou energetickou náročností, nebo přímo tzv. pasivní.

Při takových stavbách se uplatňují nejen různé nové materiály, ale také ty z nejklasičtějších, jako je dřevo. Pasivní dřevostavby jsou totiž elegantní, útulné, a zároveň moderní. Poskytují komfortní bydlení 21. století při nízkých nákladech.

Odborníky na problematiku najdete v české firmě Úsporné bydlení, jež se na tyto stavby specializuje.

3 750x470

Ale nejen to, můžete si u nich nechat postavit i modulární domy ze dřeva od společnosti Eko modular, ať už pro bydlení, nebo komerční využití. Domy vynikají velkou variabilitou, kdy si zvolíte velikost a tvar modulů podle aktuální potřeby, ale s tím, že v budoucnu je možné stavbu dále postupně rozšiřovat.

A pokud byste si snad z nějakého důvodu nevybrali z nabídky standardních modulů, je možnost nechat si vyrobit i moduly atypické.

Stavba takových modulárních domů je rychlá (obvykle jen 4 měsíce od podpisu smlouvy) a kvalitní, se zárukou 30 let na konstrukci. Budovy jsou přitom stejně trvanlivé, jako zděné.

Modulární dřevostavby vynikají rovněž úsporným provozem, přičemž i jejich pořizovací cena začínající na 530 tisících Kč bez DPH vás příjemně překvapí.

Modul na prodej 25m2 1

V neposlední řadě firma Úsporné bydlení provádí i rekonstrukce starých bytových domů na nové v pasivním standardu. Příkladem jsou třeba Dubňany, kde z bývalého hornického učiliště vzniká moderní pasivní bytový dům s byty 2+kk až 4+kk.

BD3 V cary.jpg.opt860x462o00s860x462

Samozřejmostí je ve všech zmíněných případech individuální přístup a spolehlivost dodavatele, kdy si zadáte a domluvíte, co potřebujete, a pak už jen bez starostí počkáte na dokončení.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené