Doorito – chytrá ochrana majetku

Doorito je prvním produktem z oblasti chytrých technologií, které společnost Trackito Technology v loňském roce (2016) představila. Doorito dokáže hlídat vstupní dveře vašeho domu, bytu, chaty či garáže. Pokud dojde k pohybu dveří, které jsou pomocí Doorita zabezpečené, aplikace spustí alarm ve vašem telefonu.

Účelem Doorita není konkurovat složitým zabezpečovacím systémům ani mechanickým způsobům zabezpečení dveří. Naopak, má být jednoduchým, malým, bezdrátovým a chytrým doplňkem, který s výhodou využijete k zabezpečení bytu, chaty, garáže, sklepu či třeba trezoru.

Instalace Doorita je naprosto jednoduchá. Pomocí přiložené oboustranné lepicí pásky jej pouze připevníte na dveře nebo na stěnu vedle vašich dveří. Doorito pak spárujete se svým mobilním telefonem a ovládáte pomocí mobilní aplikace.

Jak to funguje? V aplikaci můžete alarm aktivovat nebo deaktivovat. Pokud je alarm aktivovaný a dveře se pohnou, aplikace vám okamžitě nahlásí alarm. S Dooritem máte navíc přehled o tom, kdy vám do bytu někdo vešel či odešel.

Doorito nabízí řadu dalších zajímavých funkcí. Modul můžete v aplikaci sdílet s dalšími lidmi, takže jej mohou ovládat třeba členové vaší rodiny. Jen vy sami jim udělujete oprávnění k ovládání modulu. Potřebujete, aby se vám soused postaral o květiny nebo domácího mazlíčka? Buď mu dáte oprávnění, nebo sami Doorito deaktivujete na dobu, kdy se ve vašem bytě pohybuje, a poté alarm opět aktivujete.

V aplikaci si také můžete naplánovat automatickou aktivaci a deaktivaci alarmu ve vámi určený čas. Nemusíte pak pokaždé alarm ručně ovládat. Aplikace nabízí také funkci geofence, která vás upozorní v případě, že jste zapomněli zamknout a vzdálili jste se od Doorita.

Doorito je český výrobek a společnost Trackito Technology zajišťuje kompletní servisní činnost. Nemusíte se tak bát, že si kupujete nějaký čínský výrobek se všemi důsledky. 

Součástí Doorita je již zabudovaná SIM karta. Jedná se o speciální čipovou SIM kartu, která funguje téměř po celém světě, navíc s velmi nízkým paušálním poplatkem. Nemusíte si tedy kupovat vlastní SIM kartu a řešit měsíční paušál. Trackito Technology navíc poskytuje svým zákazníkům tarif na první rok zdarma. Tarif na další rok stojí pouze 590 Kč a zakoupíte jej přímo ve své administraci.

Velkou výhodou Doorita je výdrž baterie. Na jedno dobití vydrží až půl roku, poté ji jednoduše dobijete pomocí mikro USB kabelu. A jaká je cena Doorita? Je to pouhých 2.990 Kč. Tato cena navíc zahrnuje datový tarif na první rok zdarma.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené