Interiér pokaždé jinak

Je vaše bydlení zastaralejší a říkáte si, že je potřeba rekonstrukce nebo přinejmenším vymalovat? Rekonstrukce je mnohdy finančně náročná, a tak je potřeba vyhledat jinou variantu, která je cenově dostupnější.

Velmi vhodným řešením jsou tapety a samolepicí dekorace. Díky tapetám bude vaše bydlení opět veselejší, navíc moderní, vkusné a přitom jeho proměna cenově velmi přijatelná. Tapety jsou vhodné do všech typů místností a oblíbí si je opravdu každý. Na trhu jsou k dostání v široké nabídce, proto si zaručeně vybere i ten nejnáročnější jedinec.

Když máte na výběr

Tapety můžete vybírat z nejrůznějších motivů, dekorů, barev nebo i specifických tapet určených pro umístění jinam než na stěnu. Jak jinak lze využít tapety než je umístit na stěnu? Existují například tapety vhodné pro umístění na ledničku, na nábytek nebo dokonce speciální tapety na zem. Jedním z velmi vkusných motivů je cihlový dekor, který je mnohdy využíván v obývacím pokoji. Vyvolává pocit útulna a vzbuzuje příjemnou atmosféru. Dále jsou často vyhledávané pruhované, květinové či přírodní motivy a také jednobarevné tapety. Tapety probudí každý interiér k novému životu, díky nim se rázem stane zajímavějším. Výborné jsou i tapety a 3D tapety pro děti s motivy oblíbených kreslených hrdinů.

Jestliže máte bílé nebo jednobarevné stěny, nemusíte hned tapetovat, ale stačí použít samolepicí dekorace. Ty jsou rovněž k dostání v různých provedeních. Skvěle na stěně vyniknout a dodají originalitu nejen vašim stěnám, ale celé místnosti. Do obývacího pokoje či ložnice se hodí kolečka nebo zaoblené čtverce. Vyrábí se i samolepicí dekorace pro děti s motivy zvířat nebo pohádkových postav.

Pokud hledáte něco zcela nového a originálního, vyzkoušejte fototapety. Jedná se o několikanásobně zvětšenou fotografii ve vysoké kvalitě, která působí velmi realisticky. Tyto tapety vás přenesou na úplně jiné místo a při pohledu na ně se budete cítit, jako byste na daném místě skutečně byli.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené