Mytí fasády raději svěřte odborníkům. Nebudete litovat!

Proč udržovat fasádu čistou? Kromě estetických důvodů se nabízí i několik ryze praktických argumentů.

Nečistoty se podepisují na vlastnostech a životnosti materiálu a jedině pravidelné čištění zajistí, aby fasáda zůstala funkční po mnoho let. Ale proč byste se měli v souvislosti s mytím obrátit na odborníky?

Na menší nečistoty stačíte, ale…

Pokud jde o pár flíčků na téměř nové fasáda, těch se jistě zbavíte vlastními silami. Vystačíte si se základními čisticími prostředky a případně štaflemi. Ovšem v případě rozsáhlého znečištění si uvedení do původního stavu žádá mnohem větší úsilí. Neobejdete se bez lešení a vhodně zvolené techniky.

Jak často fasádu čistit?

Podle odborníků je lhůta pro čištění fasády individuální. V praxi záleží na aktuálním stupni znečištění a dalších faktorech. Obecně se však mytí fasád doporučuje v časovém rozpětí 5 až 8 let. Zateplené fasády by měly podstupovat očistnou kůru ještě o něco častěji, neboť nečistoty výrazně snižují životnost zateplovacího systému.

 

Odborné čištění krok po kroku

Rozhodnete-li se pro čištění fasády pod taktovkou odborníků, příjemně vás překvapí rychlost a efektivita jejich práce. Prvním krokem je kontaktování příslušné firmy a specifikace individuálních požadavků (co chcete čistit, kdy to chcete čistit atd.). Odborník vám podá konkrétní informace o případném postupu a sdělí přibližnou cenu. Každá solidní firma nabízí provedení vzorku zdarma na menší ploše pro ukázku. Na základě vzorového čištění pak určí vhodný technologický postup. Po zpracování přesné cenové nabídky pracovníci ve smluvený termín realizují zakázku a vystaví vám předávací protokol s fakturou.

Mytí fasád odborníky je jasnou volbou pro každého, kdo vyžaduje perfektní výsledek. Navíc se můžete dohodnout na dlouhodobé spolupráci formou pravidelné údržby. Bližší informace najdete na www.cisteni-fasad-ars.cz.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené