Proč právě vinylovou podlahu?

Vinylové podlahy Olomouc dělají radost celé rodině

Proč právě vinyl? Protože vydrží i vodu! Opravdu! Proto není divu, že je tak horkým kandidátem pro domácnost moderní rodiny. Hodí se nejen do koupelen a kuchyní, ale i do dětského pokoje.

Maminkám hospodyňkám usnadní práci

Vinylová podlaha je komfortně velice přívětivá, nemusíte se o ni nijak zvlášť starat. Stačí setřít a jet na výlet.

Tatínkům ušetří čas i peníze

Vinylová podlaha je cenově dostupná a navíc i samotná pokládka podlahy je hotová během chvíle.

Dětem dopřeje zdraví

Kvalitní vinyl je zdravotně nezávadný a neobsahuje žádné škodlivé nebo nebezpečné látky. Je protiskluzný, proto první krůčky vašeho dítka můžete oslavovat bez strachu z uklouznutí.

Tradice nejen na Vánoce

Dřevěné podlahy Olomouc mají i v dnešní době stále své kouzlo. Hlavně s vámi budou celý život - vydrží totiž i desítky let a vždy se dají renovovat. Je pravdou, že počáteční investice je nákladnější, ale dřevo vážně nic nenahradí. Příroda je opravdu mocná čarodějka, a tak se můžete i u vás doma pyšnit originálním a jedinečným vzorem v každé palubce či parketě.

Zahřeje i zmrzliny

Věděli jste, že dřevěné podlahy jsou ideální na podlahové vytápění? Je to dobrá zpráva především pro ty co nosí ponožky a neustále je jim doma zima. Vyzrajte na studené nohy a pořiďte si podlahové vytápění. Podlahy Olomouc pak nabídnou a poradí s tím správným výběrem dřeva a podlahy samotné.

Podlahy drevene

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené