Prozi projekt – individuální a typové projekty rodinných domů

Projekční kancelář vznikla v roce 2001. Na projektech se podílejí zkušení autorizovaní specialisté (projektanti) s dlouholetou praxí.

Všechny projekty stavební části pocházejí z dílny firmy.U specializovaných projektů (elektroinstalace, vytápění, voda, kanalizace, plyn, průkaz energetické náročnosti a požárně bezpečnostní řešení) udržujeme dlouhodobou spolupráci se stálými externími spolupracovníky.

Naše projekty rodinných domů jsou u stavební části od začátku zpracovány ve 3D formátu (vizualizace), proto je možno si dům lépe představit včetně zhotovení počítačové animace, která je součástí každého projektu rodinného domu. Projektové práce rodinného domu jsou zaměřeny zejména na energeticko-úsporné až nízkoenergetické bydlení domů. Projekty bungalovů jsou přízemní s obytným podkrovím nebo patrové.

Co se týče materiálů, jsou projekty rodinných domů (typové projekty, individuální projekty) zpracovávány z certifikovaných stavebních materiálů se zaručujícími statickými vlastnostmi. Ohledně tepelných izolací jsou rodinné domy navrhovány do doporučujících tepelných norem a lepších, zaručující sníženou energetickou náročnost rodinného domu.

Individuální projekty rodinných domů po konzultaci se zákazníkem řeší i způsob vytápění a ohřevu teplé vody, a to elektrokotlem, plynovým kotlem, tepelným čerpadlem, solárními kolektory, krbové dotápění teplovodní nebo teplovzdušné.

Individuální projekty a projektové práce řeší vše po konzultaci se zákazníkem dle jeho přání a finančních možnostech. Projekty rodinných domů se dají vybrat i jako typové projekty. Výhodou takto dodaného projektu je cena, ale i rychlost dodání. Nevýhodou je, že neobsahuje individuální přístup jak ke studii, tak ke stavebnímu materiálu, způsobu vytápění, ohřevu teplé vody a ostatní.

Typové domy je možno shlédnout na internetových stránkách firmy PROZI projekt. Například typové projekty bungalovů obsahují vše potřebné pro získání stavebního povolení, krom výkresů souvisejících s pozemkem. Jedná se o hloubku založení, situaci osazení s napojením na inženýrské sítě a průkazu energetické náročnosti.

Projekční kancelář Prozi projekt tento projekt na přání zákazníka také zhotoví. Projekt rodinného domu možno vyprojektovat jak cihlový, tak montovaný, vše po domluvě se zákazníkem. Cihlové domy jsou navrhovány u typových projektů do aktuálních trendů - například broušené cihly (u individuálních projektů po konzultaci se zákazníkem). Montované domy (dřevostavby) jsou zejména navrhovány tak, aby nedocházelo k vlhkostním problémům, především ke kondenzaci uvnitř konstrukce.

V rámci projektové dokumentace rodinného domu jsou samozřejmostí u projekční kanceláře PROZI projekt i doplňkové služby za přijatelné ceny, a to - výškopisné a polohopisné zaměřování pozemků, radonový průzkum, geologický průzkum, pomoc pří výběru stavební firmy při realizaci stavby na klíč, finanční poradenství. V rámci tvorby individuálního projektu rodinného domu jsou také konzultace a výpočty, například různých variant stěn a jejich cen s porovnáním tepelně izolačních vlastností, dále nabízíme slevy na stavební materiály až 47 %. 

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené