Stěhovací služba vám pomůže se změnou vašeho bydliště

Máte v plánu stěhování Praha a zdá se vám to nad vaše síly? Objednejte si stěhovací službu.

Můžete se rozhodnout mezi převozem vybavení domácnosti a kompletním servisem, kdy stěhováci vaše věci zabalí, přestěhují a znovu vybalí, popřípadě znovu smontují nábytek. Než si stěhováky vyberete, nechte si od několika z nich udělat cenovou nabídku. Důležité je přitom zmínit následující:

  • Patro, odkud a do jakého se budete stěhovat a zda je ve starém a novém bydlišti výtah
  • Zda potřebujete pomoc při balení a zapůjčení balicích materiálů
  • Nahlaste rozměrný a těžký nábytek jako např. klavír nebo nábytek z masivu

Stěhovací firmy nabízí široký výběr služeb

Záleží na vás, jaký typ služby je pro vás nejvhodnější. Přestěhování znamená naložení, převoz a vyložení vámi zabalených krabic v místě nového bydliště. Firma vám navíc může zapůjčit balicí materiál.

Můžete si ale připlatit a rozhodnout se pro kompletní servis. V tomto případě za vás stěhováci vše zabalí a pomůže i s demontáží a opětovnou montáží nábytku.

Stěhovací firma by měla být pojištěná proti poškození majetku a krádeži. Převoz domácnosti tak podle množství stěhovaných věcí vyjde na 8 až 10 000 korun.

Co zajistit v den stěhování

Vaše stěhování ovlivní i vaše sousedy, zejména pokud bydlíte v domě s jedním výtahem. Upozorněte je na stěhování třeba vyvěšenou cedulí. Před domem zajistěte parkovací místo, na které se vejde velké stěhovací auto a zajistěte ho sloupky s provazem, na který připevníte ceduli s nápisem STĚHOVÁNÍ.

Všechno před odjezdem překontrolujte

Až budete mít vše naložené, projděte všechny místnosti, abyste se ujistili, že se na nic nezapomnělo. Vystěhovali jste také věci ze sklepa? Podívejte se v chodbě a před domem, jestli tam přeci jen na něco nezůstalo. Poté už zbývá převoz vašich věcí do nového bydliště.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené