Stavby a rekonstrukce domů a bytů v Praze

Ceny nemovitostí v ČR v posledních letech stále stoupají. V současnosti sice již platí nové zákonné předpisy týkající se hypoték, které realitní boom poněkud zbrzdily, minimálně v Praze však ceny nemovitostí i nadále porostou.

Důvod je jednoduchý – poptávka převyšuje nabídku, nových domů a bytů se z více důvodů prostě staví málo.  Proto je nemovitost v Praze i dobrou investicí, zejména pokud je kvalitní a na dobrém místě.

Jestliže se tedy rozhodnete stavět, dbejte na kvalitu a dobrý výběr firmy. Stavbou rodinných domů v Praze se zabývá například firma Imperial Next, která má s takovými stavbami téměř 10 let zkušeností s desítkami realizací u nás i v zahraničí. Postaví přesně takový dům, jaký si budete přát, a to komplexně – od hrubé stavby včetně střechy přes vnitřní omítky, rozvody, výmalbu atd., samozřejmě v termínu, jaký si dohodnete.

Totéž se týká rovněž rekonstrukce domů. Zkušený tým pracovníků zajistí architektonický návrh i veškeré zednické, instalatérské, obkladačské a další práce. Rekonstrukce se může týkat i fasád a střech, možné jsou přístavby, vestavby a úpravy okolí.

Součástí služeb je také pomoc s vyřízením stavebního povolení, zajištění materiálu a vůbec všeho potřebného.

Nesmíme zapomenout ani na rekonstrukce panelových a činžovních domů. Základem bývá příprava cenového návrhu spolu s veškerou dokumentací, následuje zajištění stavebních materiálů a poté samotná rekonstrukce domu. Firma vypracuje i potřebné posudky, poskytne stavební dozor, pomůže radou a konzultací.

Rekonstrukce panelových domů nejčastěji znamená výměnu oken a dveří v budově, zateplení vnějšího pláště, vnitřní práce v bytových jednotkách i ve společných prostorách, dále rekonstrukce střech, balkonů a dalších prvků daného objektu, vždy dle požadavků a finančních možností zákazníka.

Ať už se tedy jedná o stavbu rodinných domů, rekonstrukce rodinných domů a bytů, či rekonstrukce celých bytových domů, se stavební společností Imperial Next nešlápnete vedle. Dlouholeté zkušenosti, školení odborníci ze všech potřebných oborů a důraz na kvalitu jsou zárukou toho, že váš projekt dotáhnete do konce podle svých představ.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené