Vyberte si oplocení na míru

Stavíte nový rodinný dům a zvažujete, zda budete chtít v budoucnu také plot a jaký? Můžete vybírat ze široké nabídky, možností je nespočet. Existují laťkové ploty, laťkové ploty se zídkou, živé ploty, ploty železné a v neposlední řadě i betonové ploty.

Než začnete vybírat konkrétní plot (jaká bude barva apod.), je dobré si pořádně promyslet, co od plotu očekáváte. Živý plot vám možná v létě sníží teplotu, ale asi se nebudete cítit tak bezpečně. Nebo vám tudy může utéct domácí zvíře. Železným plotem zase bude vše prosvítat a nebudete mít soukromí třeba u bazénu, ale zároveň uvidíte, co se děje kolem vašeho pozemku. Vytyčit a ohraničit pozemek zvládnou všechny. Záleží tedy na vás, jestli od plotu chcete ještě něco jiného.

Co vám má oplocení přinést

Betonové ploty mají výhodu v tom, že zajistí stín, ochrání vás před nezvanými návštěvníky a zároveň vám nejlépe poskytnou soukromí. Betonové ploty jsou často velmi užitečné, zejména tam, kde je větší sousedství, případně zvídaví sousedi. Postavením betonového plotu získáte bezpečně ohraničený pozemek, kde okamžitě pocítíte větší bezpečí.

Jak probíhá montáž

Pokud už jste se pro betonový plot rozhodli, stačí udělat první krok. Domluvte si schůzku s firmou, která zajišťuje návrh i realizaci. Domluvíte se na vašich konkrétních požadavcích, zaměstnanci firmy vám ukážou možnosti i návrhy, jak bude vaše zahrada s betonovým plotem vypadat. Také se tam můžete inspirovat již hotovými ploty, které má firma ve svém portfoliu.

Firma doveze potřebný materiál až k vám na pozemek a práce může začít, nejprve proběhne vyměřování, pak montéři vyvrtají díry, podle přístupnosti terénu technikou nebo ručně, a zasadí plotové sloupky. Pak už je na řadě jeden z posledních kroků – umisťování betonových panelů. Spolehněte se na profesionály a nechte si i vy instalovat kolem vašeho domu kvalitní betonový plot na míru. 

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené