Dbejte na aktuální trendy kombinace barev!

Módní barevné kombinace dělají spoustu problémů nejen ve světě bydlení, ale také ve světě módy. Jedná se totiž o věčné dilema, které, když rozlousknete, se ihned zase mění. Vše se odvíjí od dané oblasti a od aktuální sezony.

V bydlení se barevné kombinace nejvíce řeší při malování. Žádní majitelé domu netouží po tom, aby museli malovat třikrát do měsíce. Stačí jedenkrát a pak až za pár let, kdy na zdech půjdou vidět známky „nošení“. Proto je těžké se rozhodnout, s jakou barvou budete žít dalších několik let.

Jednoznačně zvolte bílou, protože ta se skvěle sladí s jakýmkoli nábytkem. Pokud vám samotná barva přijde nudná, doplňte ji například o šedou nebo hnědou kombinaci. Tyto dvě barvy totiž září v mnoha moderních domácnostech a sladit je ke zbytku zařízení v místnosti není vůbec těžké. Pokud navíc přikoupíte stále zelené rostlinky, dosáhnete velmi vkusného prostoru. Nekupujte rozkvétající květiny, jež budou při rozkvetení zářit nejrůznějšími barvami. Právě tyto zbytečné barvy pokazí hezký vzhled místností.

Barevné kombinace frčí i ve světě módy, ale zde se mění opravdu co den, ne-li týden. Barvy jdou ruku v ruce s aktuální sezonou či aktuálními trendy, proto je dobré, abyste se i zde zaměřili na to, jaké barevné kombinace nosíte. Pozor si dávají především ženy – mužům je tato oblast relativně vzdálená. Správné sladění se je ovšem základem každého dobrého a „in“ looku. Pouze tak totiž vyvoláte v lidech dojem, že módě skutečně rozumíte.

Jestliže vám ale kombinovat správné barvy jak v bydlení, tak v módním světě dělá problém, nejspíše potřebujete pomocníka. Nepronajímejte si ale čas spoustu stylistů nebo architektů, jedná se opravdu o nevýhodnou investici. Tyto peníze byste mohli raději vrazit právě do takového vybavení. Stačí pouze, abyste si sem tam pročetli nejrůznější magazíny, ve kterých naleznete hned několik tipů, jež se vám jistě budou hodit. Ty nejlepší tipy, triky a rady přináší internetový magazín Extratrend.cz. Díky jednotlivým doporučením dosáhnete opravdu moderní domácnosti, v níž budete nosit ten nejstylovější outfit.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené