Kde koupit bytové a zahradní dekorace?

Dům či byt nejsou jen utilitárním místem pro přespání. Důležité je, abychom se doma cítili dobře, pohodlně a útulně. K tomu dopomůže nejen vlastní vybavení bytu, velkou roli hrají také dekorace.

Podobné je to se zahradou. Pryč jsou doby, kdy zahrady u domu sloužily zejména k pěstování ovoce a zeleniny, v současnosti hrají nejčastěji roli místa k odpočinku a relaxaci. I v tomto případě pomáhají prostor zútulnit a personalizovat dekorace.

180804

Ale kde je vzít? Můžete je postupně shánět po obchůdcích či známých, což obvykle trvá roky. Nebo nakoupit vše pěkně sladěné na jednom místě. Zde může pomoci největší eshop s dekoracemi a bytovými doplňky v České republice a na Slovensku s názvem Veselá žena. Funguje už 8. rokem a nabízím přes 40 000 položek, od drobných dekorací v řádu několika korun až po interiérový nábytek a kovový zahradní nábytek.

ohnit

Aby toho nebylo málo, sortiment se neustále rozšiřuje o nové výrobky, jednak podle posledních trendů ve světě, či v případě, když se u některého výrobce objeví něco opravdu zajímavého, ale i na základě přání zákazníků.

fontna

Jestliže si chcete zahradní a bytové dekorace prohlédnout osobně, máte možnost navštívit showroom v Kralupech nad Vltavou. Ten se mimochodem letos na jaře bude dále rozšiřovat. Showroom slouží zároveň i jako výdejní místo pro osobní odběr objednávek z eshopu.

klepadlo na dvee

V eshopu nebo v showroomu si tak můžete zakoupit vše co potřebujete – zboží je tolik, že pouhý výčet by byl až příliš dlouhý. Mezi nejprodávanější výrobky pro dům patří například dárkové sáčky, různé dózy a ozdoby, velmi populární jsou ozdobná čísla popisná, v zahradě využijete třeba dekorativní truhlíky a závěsy na květiny, krmítka, fontánky, altány, klepadla a mnoho dalšího.

lavice

A pokud by ani toto nestačilo a nemohli jste si vybrat, nebo snad máte málo času, tým značky Veselá žena nabízí návrh a realizaci dekorací na míru dle vašich individuálních přání a požadavků.

oblouk na re

Ostatně, přesvědčte se sami...

logo VZ horizontal

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené