Nový interiér raz dva

Jste od přírody romantická duše? Neváhejte a vyzdobte si váš interiér podle vašich představ.

Pro tu správnou atmosféru použijte moderní barevnou tapetu na zeď. Tapety se vyrábí s nejrůznějšími motivy, můžete vybírat podle vzoru, podle barvy a samozřejmě podle materiálu tapety.

Tapety – krásné a kvalitní

Tapety se používají nejčastěji vliesové, které dýchají s místností a zabraňují tvorbě plísní a jsou zároveň také odolné. Vliesové tapety se také velmi dobře aplikují na zeď. Při lepení se lepidlo nanáší pouze na stěnu, nikoli na tapetu, takže operujete se suchými pásy tapety. Stále se vyrábí také papírové tapety, které hýří různými vzory. Tapety můžete aplikovat do celého interiéru, nebo třeba na jednu či dvě stěny, záleží pouze na vás.

Pro zámeckou paní

Jemné motivy vám nabídnou romantické zámecké tapety. Můžete vybírat z mnoha různých vzorů i barevných provedení. Zámecké tapety se vyrábí nejčastěji v barokním stylu, můžete vybírat z různých květinových motivů, proužků, k dispozici je také široká škála ornamentálních motivů ve stylu boho. Aby byl efekt dokonalý, kombinujte zámeckou tapetu se starožitnými kousky nábytku, svícny apod.

Doma kousek přírody

Pro romantiky jsou jako stvořené také tapety s přírodními motivy. Chcete-li mít doma kousek přírody, můžete vybírat fototapety s přírodními vzory, nejčastěji jde o dekory kamene, dřeva či cihel a případně betonu. Fototapety se skládají pouze z několika málo částí, které dohromady vytvoří neopakovatelný efekt. Fototapety se skvěle hodí zejména do obývacích pokojů, jsou rozměrově větší a jsou velmi výrazné. Mnohé z nich jsou vybaveny 3D efektem, takže jejich motivy působí trojrozměrně. Tyto tapety vytváří v interiéru výjimečné efekty, přírodní materiály působí hřejivým dojmem, takže zútulní celou místnost.

Neváhejte tedy a vyberte si i vy vaši tapetu z pohodlí vašeho domova v internetovém obchodu Tapeta-dekorace.cz

tapeta1

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené