Vyřešte úklid jednoduše

Ať už se jedná o domácnost, zahradu, nebo firmu, paní (nebo pána) na úklid jednoduše najdete skrze webové stránky vyluxuj.cz. Nemusíte tedy platit úklidovou firmu a spojíte se přímo s člověkem, který bude práci vykonávat, přitom však si můžete v klidu vybrat, předem uvidíte cenu a přečtete si reference od jiných klientů.

To vše bez agentury, on-line, v kteroukoliv denní a noční dobu, sedm dní v týdnu. Stačí se registrovat do systému a užívat výhody.

Tímto způsobem si zařídíte nejen úklid domácnosti či kanceláře, ale také mytí oken nebo žehlení. V případě potřeby (například při větším úklidu, nebo pro úklid velkých prostor) si můžete objednat i více paní na úklid současně.

Díky tomu, že člověka na úklid hledáte přímo, se dá sehnat za velmi dobrou cenu, a to po celé republice. Takže ano, i úklid Praha za rozumnou cenu je řešitelný.

Další výhodou je i to, že daná paní na úklid se snaží pracovat co nejlépe, abyste si ji příště vybrali znovu. Na rozdíl od agentury totiž vždy víte, kdo přijde uklidit a nemusíte se potýkat s tím, že vám pošlou pokaždé někoho jiného. A pokud nejste úplně spokojení, nebo vám něco nevyhovuje? Jednoduše to napíšete do hodnocení a příště zkusíte někoho jiného.

Samozřejmě pokud chcete, lze se do systému zaregistrovat i „z druhé strany“, tedy jako pracovník pro úklid, a hned začít přijímat požadavky ve vašem regionu. Sami si určíte podmínky – tedy hodinovou cenu, druh práce, i jak daleko jste ochotni za prací cestovat.

Zajímavou možností je rovněž úklid někomu darovat. Pomůžete tak příteli nebo členu rodiny – darujete jim poukaz s tím, že si už sami domluví konkrétního člověka a čas úklidu.

Okomentovat


Security code
Obnovit

Oblíbené